פתרונות ומוצרים

פתרונות אבטחה

פתרון מבוסס על רחפן אוטונומי שימריא מספר פעמים ביום או על פי דרישת הלקוח ויתעד את הסביבה, כולל יכולות הפעלה מרחוק ע"י מפעיל של Cando Drones. הזנקת הרחפן יכולה לספק מענה זמן אמת לסיור שגרתי, לצורך בקרה, זיהוי וגילוי. או הזנקת הרחפן על פי אירוע אקראי שיסווג כחשד, הרחפן יוזנק לנקודת עניין וניתן למקד את מאמץ התיעוד בשליטה מרחוק.

יתרונות של שילוב הרחפנים האוטונומיים שלנו מספקים מכפיל כוח הן למעגל ההרתעה והן להתרעה בתהליך האבטחה, מהווים יתרון מבצעי ע"י הרחבת והעשרת מקורות מידע למקבלי החלטות ובעלי תפקידים חיוניים ע"י צפיה בווידאו זמן אמת, שבירת שגרת אבטחה, קיצור זמני תגובה והתייעלות ארגונית.

שירותי תיעוד, מיפוי ובקרה לצורך אכיפה ופיקוח בשגרה ובזמן אמת

Cando Drones מאפשרת ללקוחותיה לשפר וליעל משימות פיקוח, אכיפה ובטחון ציבורי לצד חסכון בעלויות, קיצור זמני תגובה, שיפור הממשק בין גורמי ביטחון והצלה באירועי חירום.

שילוב הפתרונות שמספקת Cando Drones מאפשר לארגונים רציפות עסקית ויצירת תמונת מצב מלאה על נכסיהם תוך שימוש יעיל יותר של המשאבים. בעזרת כלים טכנולוגים חדשניים Cando Drones מספקת ללקוחותיה תוצרי מיפוי ומידול תלת מימד ומימד 2.5 בהתאם למאפייני הצורך והמשימה.

פתרונות בתחום Public Safety

Cando Drones מאפשרת לכוחות הביטחון הציבורי, כיבוי והצלה לשלב במשימתם ציי רחפנים אוטונומיים אשר באופן דרמטי משפרים את יכולת התגובה בזירה המבצעית.

זיווד הרחפנים באמצעים מיוחדים ומותאמים למשימה ולסביבה, כגון:  כריזה, פנסי LED ייעודיים, אמצעי לפיזור ההפגנות מאפשרים שמירה  אפקטיבית על הסדר הציבורי, הורדת נקודות החיכוך, יצירת תמונת מצב מבצעית בזמן אמת עבור כוחות ההצלה ומקבלי החלטות בזירת האסון.

רשויות מוניציפליות

המענה המוצע מבוסס על מתודולוגיה ותפיסת הפעלה שבמרכזה מוקד שליטה (מוקד רואה) שממנו תבוצע ההכוונה, השליטה והבקרה של הפעילות, כאשר הרחפנים יפעלו בהתאם למדיניות תעבורה אווירית (מבוססת על אתרי המראה, נחיתה וטעינה, תשתית נתיבים, אזורים אסורים לטיסה, מכשולים ונהלי תאום מותאמים) למשימות מוגדרות מראש ולפי התפתחויות זמן אמת בשטח. המידע יוזרם מהרחפנים השונים אל מערכת השליטה המרכזית, שתיצור תמונת מצב אחודה ועדכנית של כל השטח על מרכיביו השונים, ותאפשר לפקח ולשלוט על הנעשה בשטח, להגיב במהירות במגוון אפשרויות בדגש על הכוונת כוחות חבירים בתחומי  האכיפה, ביטחון, איכות הסביבה ומשימות נוספות בשגרה ובחירום ככל שנדרש.

התפיסה מומשה בהצלחה במסגרת מבצעי אכיפה במספר רשויות.

המערכת במענה המוצע היא אוטומטית, דינאמית,  המאפשרת התפתחות והתרחבות בהתאמה לצרכי הלקוח.

משלוחים

Cando Drones אחת מהחברות המובילות במיזם הרחפנים הלאומי "חיים בצוותא" במסגרתו נבנית תשתית טכנולוגית, רגולטורית ועסקית לביצוע משלוחים במרחב העירוני.

Cando Drones כבר היום מבצעת פיילוטים של משלוחים בתחומי המזון, הרפואה והבלדרות.

עמדת טעינה לרחפנים

עמדת טעינה אוטונומית המותאמת למספר דגמים של רחפנים, מאפשרת תהליך אוטונומי מלא, ללא מגע יד אדם, של שמירת הרציפות המשימה באופן יעיל ביותר.

ליצירת קשר, קביעת פגישות והדגמות ​​

צרו קשר | Contact Us